info
عکس ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 12
category

ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 12 محله سجاد شهر، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 12

ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 12 (ایستگاه اتوبوس) در محله سجاد شهر مشهد و خیابان بزرگمهر جنوبی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و چهار ایستگاه اتوبوس در محله سجاد شهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید کاسپین مد (برج نگین پاسارگاد) و همچنین استخر و سونا ثامن الائمه مشهد، دندانپزشکی بزرگمهر جنوبی ، دکتر آخوندیان، کلینیک دامپزشکی پرشان و آرایشگاه هاله قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 12 مشهد

در شهر مشهد، محله سجاد شهر ، ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 12 مشهد قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار ملک آباد، سجاد 10(بزرگمهر جنوبی)، بین بزرگمهر 13 و 15 بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 12 مشهد عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو آزادی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی تاکسی تلفنی توس قرار گرفته است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 12 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بزرگمهر 12 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سجاد 21
  بلوار سجاد، بین امین و آزادی
 • ایستگاه اتوبوس بهارستان 3
  بلوار فردوسی، بهارستان، بین بهارستان4 و 6
 • ایستگاه اتوبوس سجاد 3
  بلوار سجاد، بین میلاد و زنبق
 • ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 12
  بلوار خیام، بین خیام 10 و 12
 • ایستگاه اتوبوس بهاران 4
  بلوار فردوسی، بهارستان، بین بهارستان4 و 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 12 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 12 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 12 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار ملک آباد، سجاد 10(بزرگمهر جنوبی)، بین بزرگمهر 13 و 15
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo