info
عکس ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 12
category

ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 12 محله سجاد شهر، مشهد

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 12

ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 12 (ایستگاه اتوبوس) در محله سجاد شهر مشهد و بلوار خیام واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و چهار ایستگاه اتوبوس در محله سجاد شهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مشهد مال و همچنین مجموعه پذیرایی رز، هتل ثامن الحجج، کنسولگری ترکیه، شرکت تبلیغات محیطی پرند و مسجد قبا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 12 مشهد

آدرس ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 12 مشهد، شهر مشهد، محله سجاد شهر است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار خیام، بین خیام 12 و 14 است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 12 مشهد عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی ایستگاه مترو خیام قرار دارد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی توس واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 12 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده خیام جنوبی 12 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 2
  بلوار ملک آباد، بزرگمهر جنوبی، بین بزرگمهر 1 و 3
 • ایستگاه اتوبوس هتل هما
  بلوار سجاد، اخوان ثالث
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه ارشاد
  بلوار خیام
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 15 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 12 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 15 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 12 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس خیام جنوبی 12 ندارد.
  neshan logo