عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه مهدی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه مهدی (محله سجاد شهر، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار فردوسی، بین ثمانه و مهدی

موقعیت ایستگاه اتوبوس چهارراه مهدی در محله سجاد شهر مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس چهارراه مهدی (ایستگاه اتوبوس) در محله سجاد شهر مشهد و بلوار فردوسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و شش ایستگاه اتوبوس در محله سجاد شهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافه رستوران اسپرلوس، کلینیک دندانپزشکی کوروش مشهد، زیبایی نغمه و نگین، داروخانه شبانه روزی دکتر اسماعیل زاده و مرکز جراحی گهرسا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه مهدی

ایستگاه اتوبوس چهارراه مهدی در شهر مشهد، محله سجاد شهر و بلوار فردوسی قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار فردوسی، بین ثمانه و مهدی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهارراه مهدی عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی توس واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهارراه مهدی مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار فردوسی، بین ثمانه و مهدی


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه مهدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 26
  بلوار شهید فرامرز عباسی، فرامرز عباسی 26
 • ایستگاه اتوبوس سجاد 16
  بلوار سجاد، بین مرجان و پامچال
 • ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 18
  بلوار سجاد، بزرگمهر جنوبی، بین بزرگمهر 18 و 20
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه مهدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه مهدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه مهدی ندارد.
  neshan logo