info
عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه مهدی
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه مهدی (محله سجاد شهر، مشهد)

ایستگاه اتوبوس

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس چهارراه مهدی

ایستگاه اتوبوس چهارراه مهدی (ایستگاه اتوبوس) در محله سجاد شهر مشهد و بلوار فردوسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و شش ایستگاه اتوبوس در محله سجاد شهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافه رستوران اسپرلوس، مطب دکتر شمسی، کلینیک دندانپزشکی کوروش مشهد، زیبایی نغمه و نگین و داروخانه شبانه روزی دکتر اسماعیل زاده قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های اتوبوس خوب این منطقه می‌باشد.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه مهدی مشهد

ایستگاه اتوبوس چهارراه مهدی مشهد در شهر مشهد، محله سجاد شهر و قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار فردوسی، نرسیده به مهدی قرار دارد. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس چهارراه مهدی مشهد عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی توس واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهارراه مهدی مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه مهدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سجاد 16
  بلوار سجاد، بین مرجان و پامچال
 • ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 18
  بلوار سجاد، بزرگمهر جنوبی، بین بزرگمهر 18 و 20
 • ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 17
  بلوار شهید فرامرز عباسی، بین فرامرز عباسی 15 و 17
 • ایستگاه اتوبوس هتل هما
  بلوار سجاد، اخوان ثالث، ابتدای اخوان ثالث
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 30 شهریور ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه مهدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 30 شهریور ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه مهدی

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   کاربر نشان
   دوشنبه 02 مرداد ماه 1402

   عالی

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه مهدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه مهدی ندارد.
  neshan logo