عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه مهدی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه مهدی (محله سجاد شهر، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار فردوسی، بعد از فردوسی 20

موقعیت ایستگاه اتوبوس چهارراه مهدی در محله سجاد شهر مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس چهارراه مهدی (ایستگاه اتوبوس) در محله سجاد شهر مشهد و بلوار فردوسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و شش ایستگاه اتوبوس در محله سجاد شهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافه رستوران اسپرلوس، زیبایی نغمه و نگین، مرکز جراحی گهرسا، کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نورآفرین و آموزشگاه موسیقی پارس قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه مهدی

آدرس ایستگاه اتوبوس چهارراه مهدی، شهر مشهد، محله سجاد شهر بلوار فردوسی است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار فردوسی، بعد از فردوسی 20 بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهارراه مهدی عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی توس قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس چهارراه مهدی مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار فردوسی، بعد از فردوسی 20


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه مهدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 26
  بلوار شهید فرامرز عباسی، فرامرز عباسی 26
 • ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 18
  بلوار سجاد، بزرگمهر جنوبی، بین بزرگمهر 18 و 20
 • ایستگاه اتوبوس هتل هما
  بلوار فردوسی، اخوان ثالث
 • ایستگاه اتوبوس سجاد 16
  بلوار سجاد، بین مرجان و پامچال
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه مهدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه مهدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه مهدی ندارد.
  neshan logo