info
عکس مرکز جراحی محدود ساوالان دکتر سنجری
category

مرکز جراحی محدود ساوالان دکتر سنجری محله شهید فرامرز عباسی، مشهد

بیمارستان
4.3
7 رای

درباره‌ی مرکز جراحی محدود ساوالان دکتر سنجری

مرکز جراحی محدود ساوالان دکتر سنجری (بیمارستان) در محله شهید فرامرز عباسی مشهد و بلوار فردوسی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ دهقان و همچنین درمانگاه تخصصی پوست و مو آرتا، دپارتمان حقوق دادستان، آموزشگاه زبان صدرا، چهارراه فرامرز عباسی و دندان پزشکی -دکتر احسان حصاری قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز درمانی یکی از بیمارستان‌های خوب این منطقه می‌باشد.

اطلاعات، تلفن و آدرس بیمارستان مرکز جراحی محدود ساوالان دکتر سنجری مشهد

بیمارستان مرکز جراحی محدود ساوالان دکتر سنجری مشهد در شهر مشهد محله شهید فرامرز عباسی واقع شده است.اگر به دنبال آدرس دقیق این بیمارستان هستید، به استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار فردوسی بروید. اگر اطلاعات خاصی در مورد بیمارستان مرکز جراحی محدود ساوالان دکتر سنجری مشهد می‌خواهید، می‌توانید با شماره تلفن آن +985136020605 تماس بگیرید. برای کسب اطلاعات دقیق‌تر به وب‌سایت این بیمارستان به آدرس savalan-dayclinic.com مراجعه کنید.

بیمارستان مرکز جراحی محدود ساوالان دکتر سنجری مشهد یکی از بیمارستان‌های خوب محله شهید فرامرز عباسی است که افراد زیادی به آن مراجعه می‌کنند.این بیمارستان با کادری حرفه‌ای، خدمات مختلفی را به بیماران ارائه می‌کند. از جمله داروخانه‌هایی که در اطراف این بیمارستان هستند، می‌توان به داروخانه دکتر میرزائیان، داروخانه گل محمدی و داروخانه دکتر میثم محمود سلطانی اشاره کرد. بیمارستان‌ها و مراکز درمانی دیگری چون بیمارستان فوق تخصصی رضوی و بیمارستان امام حسین نیز در محدوده بیمارستان مرکز جراحی محدود ساوالان دکتر سنجری مشهد قرار دارند.

چطور به بیمارستان مرکز جراحی محدود ساوالان دکتر سنجری مشهد برویم؟

شما می‌توانید از حمل‌ونقل عمومی برای رفتن به بیمارستان مرکز جراحی محدود ساوالان دکتر سنجری مشهد استفاده کنید. خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس بهاران 4 در نزدیکی این بیمارستان قرار دارد. شما می‌توانید برای مسیریابی دقیق‌تر این بیمارستان از نقشه و مسیریاب نشان استفاده کنید. نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان را هم می‌توانید در اپلیکیشن نشان بخوانید. در نقشه نشان اطلاعات دقیق این مکان قابل مشاهده است و مسیریابی پیاده، با اتوبوس یا مترو به این بیمارستان هم وجود دارد.

تصاویر بیمارستان مرکز جراحی محدود ساوالان دکتر سنجری مشهد را در ادامه می‌بینید. یادتان باشد اگر به این بیمارستان رفتید، حتماً نظرتان‌ را در قسمت کامنت برای ما و کاربران دیگر بنویسید‌.

سایر بیمارستان‌های که در محدوده مرکز جراحی محدود ساوالان دکتر سنجری واقع شده‌اند:

 • بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی و زایشگاه مادر
  (3.5)
  بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی، بزرگمهر شمالی 1
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رضوی (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز جراحی محدود ساوالان دکتر سنجری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز جراحی محدود ساوالان دکتر سنجری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز جراحی محدود ساوالان دکتر سنجری ندارد.
  neshan logo