عکس مرکز جراحی محدود ساوالان دکتر سنجری
مشاهده در نقشه نشان
category

مرکز جراحی محدود ساوالان دکتر سنجری (محله شهید فرامرز عباسی، مشهد)

بیمارستان
4.2
4 رای
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار فردوسی، بعد از بلوار شهید فرامرز عباسی

موقعیت مرکز جراحی محدود ساوالان دکتر سنجری در محله شهید فرامرز عباسی مشهد را به همراه آدرس تلفن و ساعت کاری در نقشه نشان ببینید.

مرکز جراحی محدود ساوالان دکتر سنجری (بیمارستان) در محله شهید فرامرز عباسی مشهد و بلوار فردوسی واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ دهقان و همچنین درمانگاه تخصصی پوست و مو آرتا، دپارتمان حقوق دادستان، چهارراه فرامرز عباسی، دندان پزشکی -دکتر احسان حصاری و مجتمع پذیرایی ماهان قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مرکز درمانی یکی از بیمارستان‌های خوب این منطقه می‌باشد.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار فردوسی، بعد از بلوار شهید فرامرز عباسی

تلفن تماس: +985136020605

وب‌سایت رسمی: savalan-dayclinic.com


سایر بیمارستان‌های که در محدوده مرکز جراحی محدود ساوالان دکتر سنجری واقع شده‌اند:

 • بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی و زایشگاه مادر
  (3.3)
  بلوار سجاد، بزرگمهر شمالی، بزرگمهر شمالی 1
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط رضوی (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مرکز جراحی محدود ساوالان دکتر سنجری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  بیمارستان

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مرکز جراحی محدود ساوالان دکتر سنجری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مرکز جراحی محدود ساوالان دکتر سنجری ندارد.
  neshan logo