عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید فرامرز عباسی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید فرامرز عباسی (محله سجاد شهر، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار فردوسی، بین فردوسی 22 و 24

موقعیت ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید فرامرز عباسی در محله سجاد شهر مشهد را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید فرامرز عباسی (ایستگاه اتوبوس) در محله سجاد شهر مشهد و بلوار فردوسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و شش ایستگاه اتوبوس در محله سجاد شهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز جراحی محدود ساوالان دکتر سنجری و پاساژ دهقان و همچنین آشپزخانه نیاوران، چهارراه فرامرز عباسی، مجتمع پذیرایی ماهان، دندان پزشکی -دکتر احسان حصاری و نمایندگی بیمه پارسیان پرهام قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این ایستگاه یکی از ایستگاه‌های اتوبوس خوب این منطقه می‌باشد.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید فرامرز عباسی

ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید فرامرز عباسی یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله سجاد شهر بلوار فردوسی قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار فردوسی، بین فردوسی 22 و 24 قرار دارد. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید فرامرز عباسی عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از مشهد دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس بانوان نرگس سیر واقع شده است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید فرامرز عباسی، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار فردوسی، بین فردوسی 22 و 24


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه شهید فرامرز عباسی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 25
  بلوار شهید فرامرز عباسی، فرامرز عباسی 23
 • ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 18
  بلوار سجاد، بزرگمهر جنوبی، بین بزرگمهر 18 و 20
 • ایستگاه اتوبوس چهارراه بزرگمهر
  بلوار سجاد، بین سجاد 9 و بزرگمهر
 • ایستگاه اتوبوس بهاران 4
  بلوار سجاد، بهارستان، بین بهارستان 3 و 5
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار یکشنبه 13 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید فرامرز عباسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: یکشنبه 13 فروردین ماه 1402

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید فرامرز عباسی

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   کاربر نشان
   شنبه 12 فروردین ماه 1402

   متاسفانه فقط و فقط و فقط مسیر های که از سمت حرم میان پشت س ر هم ،کمتر از ۵ دقیقه میان.فقط خطوط حرم

  • avatar
   Hadi Car20
   پنجشنبه 07 بهمن ماه 1400

   تعدد اتوبوس و مسیر های عالی

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید فرامرز عباسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید فرامرز عباسی ندارد.
  neshan logo