عکس ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید فرامرز عباسی
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید فرامرز عباسی (محله شهید فرامرز عباسی، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
5.0
2 رای
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار شهید فرامرز عباسی، بین فرامرز عباسی 2 و 4

موقعیت ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید فرامرز عباسی در محله شهید فرامرز عباسی مشهد را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید فرامرز عباسی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید فرامرز عباسی مشهد و بلوار شهید فرامرز عباسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله شهید فرامرز عباسی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مرکز جراحی محدود ساوالان دکتر سنجری و پاساژ دهقان و همچنین پایگاه تجمیعی شهید حاتمی، درمانگاه تخصصی پوست و مو آرتا، چهارراه فرامرز عباسی، دندان پزشکی -دکتر احسان حصاری و بوستان رسالت قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید فرامرز عباسی

آدرس ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید فرامرز عباسی، شهر مشهد، محله شهید فرامرز عباسی بلوار شهید فرامرز عباسی است. این ایستگاه اتوبوس در بلوار شهید فرامرز عباسی، بین فرامرز عباسی 2 و 4 واقع شده است. ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید فرامرز عباسی محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس زیبا قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید فرامرز عباسی و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار شهید فرامرز عباسی، بین فرامرز عباسی 2 و 4


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده چهارراه شهید فرامرز عباسی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه بزرگمهر
  بلوار سجاد، بین سجاد 9 و بزرگمهر
 • ایستگاه اتوبوس بهاران 4
  بلوار سجاد، بهارستان، بین بهارستان 3 و 5
 • ایستگاه اتوبوس بهارستان 3
  بلوار سجاد، بهارستان، بین بهارستان 3 و 5
 • ایستگاه اتوبوس سجاد 22
  بلوار سجاد، بین سجاد 24 و عمید
 • ایستگاه اتوبوس سجاد 21
  بلوار سجاد، بین امین و آزادی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید فرامرز عباسی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید فرامرز عباسی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس چهارراه شهید فرامرز عباسی ندارد.
  neshan logo