info
عکس ایستگاه اتوبوس سجاد 16
category

ایستگاه اتوبوس سجاد 16 محله سجاد شهر، مشهد

ایستگاه اتوبوس
5.0
2 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس سجاد 16

ایستگاه اتوبوس سجاد 16 (ایستگاه اتوبوس) در محله سجاد شهر مشهد و بلوار سجاد واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و چهار ایستگاه اتوبوس در محله سجاد شهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی و زایشگاه مادر و مرکز خرید کاسپین مد (برج نگین پاسارگاد) و همچنین کلینیک اختصاصی حیوانات خانگی و پرندگان زینتی سجاد، شیرینی سرا آنسه، بانک قرض الحسنه مهر ایران، کیف دلسی و دبیرستان پرفسور کارن دوره اول قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس سجاد 16 مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس سجاد 16 مشهد است که در محله سجاد شهر قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار سجاد، بین مرجان و پامچال است. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس سجاد 16 مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو آزادی قرار دارد. همچنین تاکسی سرویس شبانه روزی خزر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده سجاد 16 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس سجاد 3
  بلوار سجاد، بین میلاد و زنبق
 • ایستگاه اتوبوس بزرگمهر 2
  بلوار ملک آباد، سجاد 10(بزرگمهر جنوبی)، بین بزرگمهر 1 و 3
 • ایستگاه اتوبوس میدان آزادی
  بلوار ملک آباد، بین گویا و مرجان
 • ایستگاه اتوبوس بهارستان 3
  بلوار فردوسی، بهارستان، بین بهارستان4 و 6
 • ایستگاه اتوبوس بهاران 4
  بلوار فردوسی، بهارستان، بین بهارستان4 و 6
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 14 بهمن ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس سجاد 16 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 14 بهمن ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس سجاد 16 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس سجاد 16 ندارد.
  neshan logo