عکس ایستگاه اتوبوس بهارستان 17
مشاهده در نقشه نشان
category

ایستگاه اتوبوس بهارستان 17 (محله سجاد شهر، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
استان خراسان رضوی مشهد استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار فردوسی، بهارستان، بین بهارستان 16 و ابن سینا

موقعیت ایستگاه اتوبوس بهارستان 17 در محله سجاد شهر مشهد را به همراه آدرس و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.

ایستگاه اتوبوس بهارستان 17 (ایستگاه اتوبوس) در محله سجاد شهر مشهد و خیابان بهارستان واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و شش ایستگاه اتوبوس در محله سجاد شهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافه رستوران اسپرلوس، زیبایی نغمه و نگین، استودیو سرخ، مرکز جراحی گهرسا و کلینیک فوق تخصصی چشم پزشکی نورآفرین قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهارستان 17

در شهر مشهد، محله سجاد شهر خیابان بهارستان، ایستگاه اتوبوس بهارستان 17 قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار فردوسی، بهارستان، بین بهارستان 16 و ابن سینا است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بهارستان 17 عبور می‌کنند، به نقاط مختلف مشهد بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی تلفنی توس واقع شده است.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس بهارستان 17 مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار فردوسی، بهارستان، بین بهارستان 16 و ابن سینا


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهارستان 17 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس جانباز 7
  بلوار جانباز، بین جانباز 7 و 5/1
 • ایستگاه اتوبوس سجاد 16
  بلوار سجاد، بین مرجان و پامچال
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهارستان 17 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  حمل نقل عمومی ایستگاه اتوبوس

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس بهارستان 17

  به این مکان نظر و امتیاز دهید

  • avatar
   کاربر نشان
   پنجشنبه 13 مرداد ماه 1401

   اتوبوس هاش تمیز و نو هستن ولی به شدت دیر میان تایمی بین 20 دقیقه تا نیم ساعت

  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهارستان 17 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهارستان 17 ندارد.
  neshan logo