info
عکس آژانس شبانه روزی آزادی
category

آژانس شبانه روزی آزادی (محله آزادشهر، مشهد)

درباره‌ی آژانس شبانه روزی آزادی

آژانس شبانه روزی آزادی (تاکسی تلفنی) در محله آزادشهر مشهد و خیابان کنارگذر آزادی واقع شده است. این آژانس یکی از دو تاکسی تلفنی در محله آزادشهر مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری مریم و همچنین پمپ بنزین، کباب مجید، مجتمع نان آزادی، فست فود 360 و ثامن بار قرار گرفته است.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده آژانس شبانه روزی آزادی واقع شده‌اند:

 • آژانس زیبا
  بزرگراه آزادی، آزادی 36، آزادی 63
 • آژانس بانوان نرگس سیر
  بزرگراه آزادی، آزادی 24
 • آژانس متین
  (5.0)
  رسالت، رسالت 17، سمیه16
 • تاکسی سرویس بهاران
  (1.0)
  بلوار آموزگار
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آذین (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آژانس شبانه روزی آزادی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آژانس شبانه روزی آزادی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آژانس شبانه روزی آزادی ندارد.
  neshan logo