info
عکس ایستگاه اتوبوس بهاران 5
category

ایستگاه اتوبوس بهاران 5 محله بهاران، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بهاران 5

ایستگاه اتوبوس بهاران 5 (ایستگاه اتوبوس) در محله بهاران مشهد و خیابان بهاران واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله بهاران مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کلید سازی اردکانی، بیمه سینا، ایستگاه اتوبوس بهاران 4، پوشاک غلامی و پیش دبستانی و دبستان پسرانه نسیم ظهور قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بهاران 5 مشهد

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد، ایستگاه اتوبوس بهاران 5 مشهد است که در محله بهاران قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه چراغچی، فجر، بهاران قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس بهاران 5 مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس معین قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس بهاران 5 مشهد و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس بهاران 5

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  اللهم عجل لولیک الفرج
  چهارشنبه 22 فروردین ماه 1403

  شارژ من کارت در مغازه روبرویی رز مارکت و فاقد ایستگاه مناسب و ایمن


سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بهاران 5 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه جانباز
  بلوار شهید فرامرز عباسی، بین فرامرز عباسی 33 و 35
 • ایستگاه اتوبوس شهرک نوید 2
  بزرگراه چراغچی، توس 31 - نوید، نوید 2
 • ایستگاه اتوبوس انتهای شهرک نوید 2
  بلوار توس، توس 33، شکری 1
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار چهارشنبه 22 فروردین ماه 1403 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بهاران 5 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 22 فروردین ماه 1403
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بهاران 5 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بهاران 5 ندارد.
  neshan logo