info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 48
category

ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 48 (محله بهاران، مشهد)

ایستگاه اتوبوس
5.0
1 رای

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 48

ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 48 (ایستگاه اتوبوس) در محله بهاران مشهد و خیابان شهید فرامرز عباسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهارده ایستگاه اتوبوس در محله بهاران مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجموعه شهر آجری (لگوسیتی) و کیان سنتر 2 و همچنین ساندویچ داوود، آسانسور غفاریان، مرکز تخصصی تعمیرات اسپرسوساز آرتمن، سالن زیبایی ملکه و مجتمع فرهنگی مکتب الزهرا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 48 مشهد

در شهر مشهد، محله بهاران ، ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 48 مشهد قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار جانباز، شهید فرامرز عباسی، بین فرامرز عباسی 43 و 45 بروید. ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 48 مشهد محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف مشهد می‌برند. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس سجاد واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 48 مشهد مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید فرامرز عباسی 48 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 17
  بلوار شهید فرامرز عباسی، بین فرامرز عباسی 15 و 17
 • ایستگاه اتوبوس بهاران 5
  بزرگراه چراغچی، فجر، بهاران، بین نصر و ظفر
 • ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 25
  بلوار شهید فرامرز عباسی، فرامرز عباسی 23
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 48 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 48 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 48 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار جانباز، شهید فرامرز عباسی، بین فرامرز عباسی 43 و 45
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo