info
عکس ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 16
category

ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 16 محله شهید فرامرز عباسی، مشهد

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 16

ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 16 (ایستگاه اتوبوس) در محله شهید فرامرز عباسی مشهد و بلوار شهید فرامرز عباسی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پانزده ایستگاه اتوبوس در محله شهید فرامرز عباسی مشهد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پاساژ دهقان و همچنین ستاد اسکان فرهنگیان ثامن 4، باتری کمالی، ابزار ثبتی، سوپر مارکت عسل و بادران پارس نیرو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 16 مشهد

ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 16 مشهد یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر مشهد است که در محله شهید فرامرز عباسی قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار شهید فرامرز عباسی، بین فرامرز عباسی 14 و 16 می‌باشد. برای دسترسی به نقاط مختلف مشهد، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 16 مشهد عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین آژانس معین را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.
نظرات کاربران در مورد ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 16

به این مکان نظر و امتیاز دهید

 • avatar
  Hadi Car20
  دوشنبه 02 اسفند ماه 1400

  ایستگاه اتوبوس فرامرز عباسی بین ۱۶ و ۱۴

  1

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهید فرامرز عباسی 16 واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس چهارراه جانباز
  بلوار شهید فرامرز عباسی، بین فرامرز عباسی 33 و 35
 • ایستگاه اتوبوس میدان استقلال
  بزرگراه آزادی
 • ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 25
  بلوار شهید فرامرز عباسی، فرامرز عباسی 23
 • ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 17
  بلوار شهید فرامرز عباسی، بین فرامرز عباسی 15 و 17
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 16 اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 16 در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهید فرامرز عباسی 16 ندارد.
  location استان خراسان رضوی، مشهد، بلوار شهید فرامرز عباسی، بین فرامرز عباسی 14 و 16
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo