عکس سوپر مارکت باران
category

سوپر مارکت باران (محله فردوس، تهران)

سوپرمارکت و هایپرمارکت
4.3
6 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، باقری، سپیدار

موقعیت سوپر مارکت باران در محله فردوس تهران را به همراه آدرس و تلفن در نقشه نشان ببینید.

اطلاعات کامل و مراکز تزریق واکسن کرونا در تهران را در این صفحه می‌توانید مشاهده کنید. همچنین این اطلاعات بر روی «اپلیکیشن نشان» نیز قابل مشاهده می‌باشند.

سوپر مارکت باران (سوپرمارکت و هایپرمارکت) در محله فردوس تهران و خیابان سپیدار واقع شده است. این فروشگاه یکی از شصت و یک سوپرمارکت و هایپرمارکت در محله فردوس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری ارمغان و همچنین آزمایشگاه طب کار صادقیه، بوستان تولد، فروشگاه جانبو، مسجد سالار شهیدان (ع) و ایستگاه تاکسی شهران - مترو صادقیه قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این فروشگاه یکی از فروشگاه‌های مواد غذایی خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این فروشگاه به ایستگاه مترو تهران (صادقيه)، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، باقری، سپیدار

تلفن تماس: 02144978837


سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر مارکت باران واقع شده‌اند:

 • سوپرمارکت مائده
  (4.0)
  بزرگراه جناح، گلاب
 • سوپر مارکت شاهین نو
  (4.0)
  فردوس شرقی، ولیعصر، تقدیری
 • سوپر مارکت دریانی سلیمی جهرمی
  (4.0)
  فردوس شرقی، سلیمی جهرمی، سنبل شرقی
 • سوپرمارکت سام
  (5.0)
  بلوار آیت الله کاشانی، بوستان یکم، شهید سید علی اصغر معیری، بین گلستان دوم و گلستان یکم
 • سوپرمارکت هریسی
  (4.0)
  فردوس شرقی، ولیعصر، بین پنجم و هفتم
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط کیهان (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ سه شنبه 17 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر مارکت باران تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  هایپرمارکت فروشگاه مواد غذایی بقالی مارکت سوپرمارکت سوپر

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 17 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر مارکت باران تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر مارکت باران تهران ندارد.