info
عکس کافه ۱۰۰۱
category

کافه ۱۰۰۱ اصفهان

درباره‌ی کافه ۱۰۰۱

کافه ۱۰۰۱ (کافی‌شاپ) در اصفهان و خیابان کارگر واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازارچه مسجد الرسول و همچنین مدرسه اقتصاد، آموزشگاه بهسازان شهر آینده، ایستگاه اتوبوس کارگر و شرکت تعاونی مصرف کارکنان فنی حرفه ای اصفهان قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این کافی‌شاپ به ایستگاه مترو کارگر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ کافه ۱۰۰۱ اصفهان

کافی شاپ کافه ۱۰۰۱ اصفهان در محله مرداویج شهر اصفهان قرار دارد. اگر آدرس دقیق این کافی شاپ را بخواهید، استان اصفهان، اصفهان، کارگر است.

کافی شاپ کافه ۱۰۰۱ اصفهان از جمله کافی ‌شاپ‌های محبوب محله مرداویج است. فود کورت اصفهان سیتی سنتر، رستوران شهرزاد، رستوران شب نشین، رستوران سنتی حاج اسماعیل چلویی و رستوران جارچی باشی دیگر فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های اطراف این مکان هستند.

چطور به کافی شاپ کافه ۱۰۰۱ اصفهان برویم؟

برای رفتن به کافی شاپ کافی شاپ کافه ۱۰۰۱ اصفهان می‌توانید از اتوبوس‌هایی که در ایستگاه اتوبوس رسالت توقف دارند، استفاده کنید. برای رفتن به این کافی شاپ، می‌توانید در ایستگاه مترو دانشگاه پیاده شوید. اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر برای رسیدن به کافی شاپ کافه ۱۰۰۱ اصفهان به شما کمک می‌کند. علاوه بر مسیریابی، شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان اطلاعات دیگری هم در مورد این مکان به دست آورید. شما می‌توانید اطلاعاتی مانند آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ را در نشان ببینید.

ما در ادامه تصاویری از کافی شاپ کافه ۱۰۰۱ اصفهان و ایستگاه‌های نزدیک به آن را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. یادتان باشد اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظرتان را در قسمت کامنت با ما و دیگر کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده کافه ۱۰۰۱ واقع شده‌اند:

 • کافه هفت داستان
  میدان برج
 • قهوه وشکلات نایت
  مرداویج (شیخ کلینی)، استقلال میانی
 • Bale cafè کافه باله
  مرداویج (شیخ کلینی)، بین استقلال و رسالت
 • کافه پیکولو
  مرداویج (شیخ کلینی)، بعد از استقلال میانی
 • کافه کاپ 1
  مرداویج (شیخ کلینی)، بین عمار و استقلال
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط sariuo (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافه ۱۰۰۱ اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافه ۱۰۰۱ در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافه ۱۰۰۱ ندارد.
  neshan logo