info
عکس ایستگاه اتوبوس پارک مرداویج
category

ایستگاه اتوبوس پارک مرداویج اصفهان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارک مرداویج

ایستگاه اتوبوس پارک مرداویج (ایستگاه اتوبوس) در اصفهان و خیابان فرایبورگ، آزادی واقع شده است. و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع قائم و همچنین پت شاپ کلینیک تخصصی دامپزشکی آبی، کلینیک ازادگان، موسسه آموزش عالی آزاد دانش پژوهان، رستوران سالابر و مسجد المهدی قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک مرداویج اصفهان

آدرس ایستگاه اتوبوس پارک مرداویج اصفهان، شهر اصفهان، محله هزارجریب است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به فرایبورگ، آزادی بروید. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پارک مرداویج اصفهان عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف اصفهان دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

ایستگاه مترو دانشگاه نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس لبخند واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارک مرداویج اصفهان و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارک مرداویج واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کارگر
  کارگر، نرسیده به جابر ابن حیان
 • ایستگاه اتوبوس مسجد امام حسین
  کارگر، محمود رضا مهدوی، بین ارغوان 2 و 4
 • ایستگاه اتوبوس میدان آزادی
  هزار جریب، بین میدان آزادی و بلوار رازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارک مرداویج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارک مرداویج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارک مرداویج ندارد.
  neshan logo