info
عکس مهمان پذیر امین تبریز
category

مهمان پذیر امین تبریز محله گجیل، تبریز

مهمانپذیر و پانسیون
4.1
10 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی مهمان پذیر امین تبریز

مهمان پذیر امین تبریز (مهمانپذیر و پانسیون) در محله گجیل تبریز و خیابان فلسطین، مهران 1 واقع شده است. این مکان یکی از نه مهمانپذیر و پانسیون در محله گجیل تبریز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند موزه کاریکاتور تبریز (کارتون) و بازار بزرگ امت و همچنین گجیل قاپیسی، مهمانسرای دریا، رستوران ایرانچی، فرش هنر تبریز و هتل قدس قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این مکان یکی از مهمانپذیرهای خوب این منطقه می‌باشد.
سایر مهمانپذیرهای که در محدوده مهمان پذیر امین تبریز واقع شده‌اند:

 • مهمانپذیر سپید
  شریعتی شمالی، امام خمینی
 • مهمانسرای رامسر
  شریعتی شمالی، امام خمینی
 • مهمانپذیر پاسارگاد
 • مهمانپذیر پیام
  فلکه ترمینال قدیم، شهید محققی غربی، بین ولی عصر و مهران 1
 • مهمانپذیر سلماس
  (1.0)
  فردوسی، بین میارمیار و امام خمینی
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط m.a (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مهمان پذیر امین تبریز اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مهمان پذیر امین تبریز در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مهمان پذیر امین تبریز ندارد.
  neshan logo