عکس سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران مشاهده در نقشه نشان
category

سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران (محله بهجت آباد، تهران)

اداره و سازمان دولتی
استان تهران تهران استان تهران، تهران، ولیعصر، پزشک پور

موقعیت سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران یکی از مراکز دولتی خوب منطقه در محله بهجت آباد را به همراه آدرس تلفن و نظرات کاربران در نقشه نشان ببینید.


سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران (اداره و سازمان دولتی) در محله بهجت آباد تهران و خیابان پزشک پور واقع شده است. این اداره یکی از سی و سه اداره و سازمان دولتی در محله بهجت آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجتمع بیمارستانی یاس، خانه موزه چمن آرا (بتهوون) و پاساژ نگین و همچنین استوکلند، تکنولوژی وب، بازارچه بهجت آباد، سوپر مارکت دریانی و داروخانه دکتر زندی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظراتی که کاربران در اپلیکیشن نشان به این مکان داده‌اند می‌توان گفت این اداره یکی از مراکز دولتی خوب این منطقه می‌باشد. با توجه به نزدیکی این اداره به ایستگاه مترو میدان جهاد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


تصاویر سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، ولیعصر، پزشک پور

تلفن تماس: 02184160000

وب‌سایت رسمی: tmicto.tehran.ir


سایر مراکز دولتی که در محدوده سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران واقع شده‌اند:

 • سازمان هدفمند سازی یارانه ها
  (3.1)
  بلوار کشاورز، فلسطین، بین دانش کیان و فیروز دهقان
 • سازمان سنجش آموزش کشور
  (3.2)
  کریمخان زند
 • اداره ثبت احوال منطقه شمال
  (3.3)
  میرزای شیرازی، خدری
 • اداره کل اشتغال اتباع خارجی
  (4.0)
  قرنی، استاد شهری
 • شرکت ملی گاز ایران
  (4.0)
  پل حافظ، عضدی (آبان)، بین آرنگ و استاد شهری
 • آدرس، اطلاعات و شماره تماس و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط مهریار (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران شرکت مرکز موسسه اداره سازمان نهاد دولتی

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401

  نظرات کاربران در مورد سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران

  • avatar
   خباززاده (شهریار سطح ۵) چهارشنبه 18 فروردین ماه 1400

   سازمان آمار و اطلاعات و خدمات کامپیوتری شهرداری تهران در سال 1347 با نام «اداره کل مکانوگرافی و خدمات ماشینی و آمار شهرداری پایتخت «به منظور مکانیزه کردن سیستم‌های مالی، اداری، فنی، تشکیلاتی و امکان دسترسی مسئولان و مدیران به اطلاعات جامع شهر تهران، در ساختمان شماره دو شهرداری واقع در خیابان ایرانشهر با تعداد کمی پرسنل شروع به کار کرد.

   1
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران ندارد.
  neshan logo