عکس داروخانه دکتر زندی مشاهده در نقشه نشان
category

داروخانه دکتر زندی (محله بهجت آباد، تهران)

داروخانه
5.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، حافظ، بین پزشک پور و روشن نو

موقعیت داروخانه دکتر زندی در محله بهجت آباد تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.


داروخانه دکتر زندی (داروخانه) در محله بهجت آباد تهران و خیابان حافظ واقع شده است. این مکان یکی از ده داروخانه در محله بهجت آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند مجتمع بیمارستانی یاس، خانه موزه چمن آرا (بتهوون) و پاساژ نگین و همچنین استوکلند، تکنولوژی وب، بازارچه بهجت آباد، سوپر مارکت دریانی و سفره خانه سنتی سپهسالار قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این مکان به ایستگاه مترو میدان جهاد، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.


راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، حافظ، بین پزشک پور و روشن نو


سایر داروخانه‌های که در محدوده داروخانه دکتر زندی واقع شده‌اند:

 • داروخانه و مرکز دارویی ایثار
  (3.8)
  میرزای شیرازی، هفتم
 • داروخانه فردوسی
  (3.9)
  میدان جهاد
 • داروخانه ریحان
  (4.1)
  ولیعصر، اسدآبادی، بین فتحی شقاقی و ششم
 • داروخانه دکتر زیاری
  (4.0)
  مطهری، سنایی
 • داروخانه دکتر علی هوشمند
  (4.1)
  کریمخان زند، ولیعصر
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط rebo (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ چهارشنبه 18 آبان ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی داروخانه دکتر زندی تهران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  خدمات دارویی فروشی دراگ استور دوا دارو داروخانه دواخانه

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 18 آبان ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد داروخانه دکتر زندی تهران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه داروخانه دکتر زندی تهران ندارد.
  neshan logo