info
عکس کافه پانا
category

کافه پانا محله المهدی - سیمون بولیوار، تهران

درباره‌ی کافه پانا

کافه پانا (کافی‌شاپ) در محله المهدی - سیمون بولیوار تهران و خیابان گل سرخ واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از چهار کافی‌شاپ در محله المهدی - سیمون بولیوار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید کوهسار و همچنین مرکز دندانپزشکی و دندانسازی نکو، داروخانه شبانه روزی دکتر ادیب هاشمی، پانا پیتزا، فروشگاه گل باختر و بیم گستر تابان قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ کافه پانا تهران

کافی شاپ کافه پانا تهران در محله المهدی - سیمون بولیوار شهر تهران قرار دارد. آدرس دقیق این کافی شاپ، استان تهران، تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، سیمون بولیوار، عراقی، گل سرخ است.

کافی شاپ کافه پانا تهران را می‌توان یکی از مکان‌های محبوب محله المهدی - سیمون بولیوار دانست. در اطراف این کافی شاپ، فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی قرار دارند.

چطور به کافی شاپ کافه پانا تهران برویم؟

خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس آیت الله طالقانی در نزدیکی کافی شاپ کافه پانا تهران قرار دارد. اپلیکیشن مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا بهترین مسیر را برای رسیدن به کافی شاپ کافه پانا تهران انتخاب کنید. علاوه بر این، نشان اطلاعات خوب دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. اطلاعاتی که در نشان می‌توانید ببینید شامل آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ است.

در اینجا می‌توانید تصاویر کافی شاپ کافه پانا تهران و ایستگاه‌های نزدیک آن را ببینید. فراموش نکنید اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، نظر خودتان را برای ما و دیگر کاربران در قسمت کامنت بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده کافه پانا واقع شده‌اند:

 • سنتکده دره فرحزاد
  سیمون بولیوار، آبشار، بین یاس و فدک
 • کافه مون
  سیمون بولیوار، شقایق اصلی، محبان الائمه
 • کافه الما
  سیمون بولیوار، اقبال پور، بین نهم شرقی و دهم شرقی
 • کافه ایت
  سیمون بولیوار، معین
 • کافه سنتی
  (5.0)
  سیمون بولیوار، سجاد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط نبی (شهریار سطح ۳ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافه پانا اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافه پانا در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافه پانا ندارد.
  neshan logo