info
عکس ایستگاه اتوبوس آیت الله طالقانی
category

ایستگاه اتوبوس آیت الله طالقانی محله المهدی - سیمون بولیوار، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس آیت الله طالقانی

ایستگاه اتوبوس آیت الله طالقانی (ایستگاه اتوبوس) در محله المهدی - سیمون بولیوار تهران و بزرگراه اشرفی اصفهانی واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله المهدی - سیمون بولیوار تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی ساختمان الماس و همچنین دارالترجمه رسمی پارسیس، بیمه پاسارگاد، آموزش دی جی DJMD.ir، فیزیوتراپی مهام و کلینیک دندان پزشکی درفام قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس آیت الله طالقانی تهران

در شهر تهران، محله المهدی - سیمون بولیوار ، ایستگاه اتوبوس آیت الله طالقانی تهران قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه اشرفی اصفهانی، تقاطع خط ویژه بروید. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس آیت الله طالقانی تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس آیت الله طالقانی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده آیت الله طالقانی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوهستان
  بزرگراه یادگار امام، شهید منفرد نیاکی، بین گل آذین و گلگشت
 • ایستگاه اتوبوس الوند
  سیمون بولیوار
 • ایستگاه اتوبوس آیت الله طالقانی
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، بین هفتم و طالقانی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس آیت الله طالقانی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس آیت الله طالقانی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس آیت الله طالقانی ندارد.
  neshan logo