info
عکس ایستگاه اتوبوس الوند
category

ایستگاه اتوبوس الوند محله مراد آباد، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس الوند

ایستگاه اتوبوس الوند (ایستگاه اتوبوس) در محله مراد آباد تهران و خیابان سیمون بولیوار واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهار ایستگاه اتوبوس در محله مراد آباد تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مرکز خرید کوهسار و همچنین فروشگاه افق کوروش، پیتزا چیکن، دانشگاه ایران، کبابی و چلو کبابی برکت گلپایگان و دبیرستان دخترانه هیات امنایی ستایش قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس الوند تهران

ایستگاه اتوبوس الوند تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله مراد آباد قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس سیمون بولیوار می‌باشد. ایستگاه اتوبوس الوند تهران محل عبور خط‌وط اتوبوس زیادی است که شما را به نقاط مختلف تهران می‌برند. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس الوند تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده الوند واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس آیت الله طالقانی
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، تقاطع خط ویژه
 • ایستگاه اتوبوس الوند
  سیمون بولیوار، بعد از شقایق اصلی
 • ایستگاه اتوبوس آیت الله اشرفی اصفهانی
  (5.0)
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، تقاطع خط ویژه
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس الوند اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس الوند در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس الوند ندارد.
  neshan logo