info
عکس سوپر ماسوله
category

سوپر ماسوله محله شهرک دریا، تهران

فروشگاه مواد غذایی
1.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سوپر ماسوله

سوپر ماسوله (فروشگاه مواد غذایی) در محله شهرک دریا تهران و خیابان صدف واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو فروشگاه مواد غذایی در محله شهرک دریا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی نانوایی بربری، فروشگاه آقای دخانیات، املاک قنبری، ایستگاه اتوبوس انتهای خزر و جگرکی حسام قرار گرفته است.

درباره فروشگاه سوپر ماسوله تهران

فروشگاه سوپر ماسوله تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شهرک دریا و پیدا کنید. فروشگاه سوپر ماسوله تهران را می‌توان یکی از فروشگاه‌های خوب محله شهرک دریا به شمار آورد. نمک اورگانو و سوپر مزه کده از جمله فروشگاه‌های دیگری هستند که در این محدوده قرار دارند.

چطور به فروشگاه سوپر ماسوله تهران برویم؟

مسیریاب نشان، شما را از بهترین مسیر رسیدن به فروشگاه سوپر ماسوله تهران مطلع می‌کند. اگر قصد دارید از حمل‌ونقل همگانی برای رسیدن به این مکان استفاده کنید، خوب است بدانید که این فروشگاه در نزدیکی ایستگاه اتوبوس عبیدی قرار دارد. شما می‌توانید مسیریابی پیاده یا با اتوبوس و مترو را روی اپلیکییشن نشان ببینید و از نظرات دیگر کاربران در مورد این مکان باخبر شوید.

درصورتیکه شما هم به فروشگاه سوپر ماسوله تهران رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید. اگر تصویری مربوط به فروشگاه سوپر ماسوله تهران دارید، از طریق گزینه "افزودن تصویر به این مکان" با ما به اشتراک بگذارید.

سایر فروشگاه‌های مواد غذایی که در محدوده سوپر ماسوله واقع شده‌اند:

 • نمک اورگانو
  بزرگراه آیت الله مهدوی کنی، شهید باهنر
 • سوپر مزه کده
  (5.0)
  خزر، اروند رود
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار شنبه 19 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سوپر ماسوله اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: شنبه 19 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سوپر ماسوله در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سوپر ماسوله ندارد.
  location استان تهران، تهران، خزر، بیست و چهارم، صدف، بین بیست و هفتم و بیست و پنجم
  clock - مشاهده ساعات کاری

  ساعت کاری سوپر ماسوله

  شنبه 07:30 تا 11:30
  یک‌شنبه 07:30 تا 11:30
  دوشنبه 07:30 تا 11:30
  سه‌شنبه 07:30 تا 11:30
  چهارشنبه 07:30 تا 11:30
  پنج‌شنبه 07:30 تا 11:30
  جمعه 07:30 تا 11:30
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo