info
عکس ایستگاه اتوبوس اول شهرک
category

ایستگاه اتوبوس اول شهرک محله شهرک دریا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اول شهرک

ایستگاه اتوبوس اول شهرک (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک دریا تهران و بلوار خزر واقع شده است. این ایستگاه یکی از هشت ایستگاه اتوبوس در محله شهرک دریا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اداره راهنمایی و رانندگی منطقه 21، گنج نامه تهرانسر، نانوایی سنگکی، فیکس خودرو و سوپر مارکت آزادی تهرانسر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اول شهرک تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس اول شهرک تهران، شهر تهران، محله شهرک دریا است. آدرس این ایستگاه اتوبوس بلوار خزر، بعد از یکم است. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس اول شهرک تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین تاکسی سرویس سفیر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس اول شهرک تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اول شهرک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک
  چهل متری عبیدی، بین نرگس دوم و دهم
 • ایستگاه اتوبوس کوثر
  چهل متری عبیدی
 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  شاهد، رجایی، بین یازدهم و بهشتی
 • ایستگاه اتوبوس تره بار رجایی
  یاس، رجایی، بین پند یار و بهشتی
 • ایستگاه اتوبوس مدرسه رفاه
  یاس، رجایی، بهشتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اول شهرک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اول شهرک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اول شهرک ندارد.
  neshan logo