info
عکس تاکسی سرویس سفیر
category

تاکسی سرویس سفیر محله شهرک استقلال، تهران

درباره‌ی تاکسی سرویس سفیر

تاکسی سرویس سفیر (تاکسی تلفنی) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان دستغیب واقع شده است. این آژانس یکی از سه تاکسی تلفنی در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی درمانگاه شهید صنیع خانی، الو تهویه، دیجی پاک آب، داروخانه شبانه روزی صنیع خانی و بیمه ملت-فرهادی قرار گرفته است.
سایر آژانس‌های تاکسی تلفنی که در محدوده تاکسی سرویس سفیر واقع شده‌اند:

 • آژانس ساحل
  یاس، صدوقی، پانزدهم
 • آژانس شبانه روزی ساحل
  بلوار یاس، صدوقی، پانزدهم
 • آژانس شبانه روزی شاهد
  چهل متری عبیدی، بعد از پانزدهم
 • تاکسی سرویس استقلال
  (5.0)
  چهل متری عبیدی، رسول زاده، هجدهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط mohammad (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی تاکسی سرویس سفیر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد تاکسی سرویس سفیر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه تاکسی سرویس سفیر ندارد.
  neshan logo