عکس مجتمع پذیرایی فدک
مشاهده در نقشه نشان
category

مجتمع پذیرایی فدک (محله شهرک استقلال، تهران)

رستوران
استان تهران تهران استان تهران، تهران، مهدوی کنی

موقعیت مجتمع پذیرایی فدک در محله شهرک استقلال تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

مجتمع پذیرایی فدک (رستوران) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان مهدوی کنی واقع شده است. این رستوران یکی از هشت رستوران در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی گنج نامه تهرانسر، نانوایی سنگکی، فیکس خودرو، سوپر مارکت طهران و کبابی کاکتوس قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس رستوران رستوران مجتمع پذیرایی فدک

این رستوران را می‌توانید‌ شهرتهران،محله شهرک استقلال و مهدوی کنی پیدا کنید.

رستوران مجتمع پذیرایی فدک یکی از رستوران‌های محبوب در محله شهرک استقلال است. در اطراف این رستوران، رستوران‌های معروف دیگری از جمله رستوران سلطان، کبابی کاکتوس، جوجه کباب دایی، سفره خانه فانوس و باغ رستوران و کافه آرامش قرار دارند. در محله شهرک استقلال و در نزدیکی رستوران مجتمع پذیرایی فدک، کافی‌شاپ‌های قرار دارند که از جمله محبوب‌ترین کافی‌شاپ‌های این منطقه به شمار می‌روند.

چطور به رستوران مجتمع پذیرایی فدک برویم؟

اپلیکیشن مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند راحت و بی‌دردسر بهترین مسیر را برای رسیدن به رستوران مجتمع پذیرایی فدک انتخاب کنید و اوقات خوشی را در این رستوران بگذرانید. نقشه آنلاین نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما می‌گذارد. به‌عنوان مثال، راه‌های رسیدن به این مکان با استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی، نظر کاربران در مورد این رستوران و مکان‌های دیگری در اطراف آن که با "قابلیت کنکاش نشان" قابل مشاهده است.

در نزدیکی رستوران مجتمع پذیرایی فدک، ایستگاه مترو و اتوبوس قرار دارد و دیگر نیاز نیست نگران جای پارک یا ترافیک آن محله باشید. ایستگاه اتوبوس شهرک استقلال نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس به رستوران مجتمع پذیرایی فدک است.

در ادامه اطلاعات و آدرس دقیق این رستوران را می‌بینید. فراموش نکنید اگر به رستوران مجتمع پذیرایی فدک رفتید، حتماً نظر خودتان را به‌صورت کامنت در بخش نظرات برای ما و دیگر کاربران ِ نشان قرار دهید.

راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، مهدوی کنی


سایر غذاخوری‌های که در محدوده مجتمع پذیرایی فدک واقع شده‌اند:

 • رستوران سلطان
  شاهد، رجایی، بین بهشتی و مرآتی
 • کبابی کاکتوس
  (5.0)
  بزرگراه آیت الله مهدوی کنی، نرگس بیست و سوم، بین چهاردهم و سیزدهم
 • جوجه کباب دایی
  (3.5)
  تهرانسر، ترابی، نرگس بیست و هشتم
 • سفره خانه فانوس
  (3.7)
  بزرگراه آیت الله مهدوی کنی
 • باغ رستوران و کافه آرامش
  (4.0)
  بزرگراه آیت الله مهدوی کنی، چهل متری عبیدی، شهید جلال
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ژیان سیتروئن (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی مجتمع پذیرایی فدک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  مجموعه رفاهی فدک رستوران غذا غذاخوری

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد مجتمع پذیرایی فدک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه مجتمع پذیرایی فدک ندارد.
  neshan logo