info
عکس ایستگاه اتوبوس عبیدی
category

ایستگاه اتوبوس عبیدی محله شهرک استقلال، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس عبیدی

ایستگاه اتوبوس عبیدی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک استقلال تهران و بزرگراه آیت الله مهدوی کنی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و چهار ایستگاه اتوبوس در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اداره راهنمایی و رانندگی منطقه 21، گنج نامه تهرانسر، نانوایی سنگکی تنوری فاز5تهرانسر، فیکس خودرو و لوازم التحریر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس عبیدی تهران

ایستگاه اتوبوس عبیدی تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله شهرک استقلال قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه آیت الله مهدوی کنی واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس عبیدی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

آژانس شبانه روزی شاهد هم در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار گرفته است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس عبیدی تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده عبیدی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس شهرک استقلال
  دکتر عبیدی، بین نهم و سیزدهم
 • ایستگاه اتوبوس دهم
  دکتر عبیدی، بین نرگس دوم و دهم
 • ایستگاه اتوبوس مسجد پندیار
  شاهد، بین رجایی و هما
 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  شاهد، رجایی، بین یازدهم و بهشتی
 • ایستگاه اتوبوس انتهای خزر
  خزر، بین خزر 21 و 23
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس عبیدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس عبیدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس عبیدی ندارد.
  neshan logo