info
عکس ایستگاه اتوبوس فاز 5 مطهری
category

ایستگاه اتوبوس فاز 5 مطهری محله تهرانسر غربی، تهران

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس فاز 5 مطهری

ایستگاه اتوبوس فاز 5 مطهری (ایستگاه اتوبوس) در محله تهرانسر غربی تهران و خیابان مطهری واقع شده است. این ایستگاه یکی از ده ایستگاه اتوبوس در محله تهرانسر غربی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی خدمات تخصصی برق 206، دفتر کفالت شماره 1407 استان تهران، سایپا یدک خیری، دیزی سنگی آراز تهرانسر و فروشگاه باتری و خدمات پس از فروش شاه محمدی (اوربیتال اتمیک) قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس فاز 5 مطهری تهران

ایستگاه اتوبوس فاز 5 مطهری تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله تهرانسر غربی پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار یاس، مطهری، بین بهشتی و چهاردهم قرار گرفته است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس فاز 5 مطهری تهران عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شبانه روزی شاهد قرار دارد.

با استفاده از مسیریاب نشان می‌توانید اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس فاز 5 مطهری تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده فاز 5 مطهری واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس دهم
  دکتر عبیدی، بین نرگس دوم و دهم
 • ایستگاه اتوبوس انتهای خزر
  خزر، بین خزر 21 و 23
 • ایستگاه اتوبوس پارک
  دکتر عبیدی، بین نرگس دوم و دهم
 • ایستگاه اتوبوس کوثر
  دکتر عبیدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس فاز 5 مطهری اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس فاز 5 مطهری در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس فاز 5 مطهری ندارد.
  neshan logo