info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه (محله شهرک دریا، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه

ایستگاه اتوبوس مدرسه (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک دریا تهران و بلوار خزر، بعد از یازدهم واقع شده است. این ایستگاه یکی از سیزده ایستگاه اتوبوس در محله شهرک دریا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مسجد الغدیر، بازار میوه و تره بار شهرک دریا، نانوایی سنگک، داروخانه دکتر صفی الدین و مجموعه ورزشی شهرک دریا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه تهران

در شهر تهران، محله شهرک دریا ، ایستگاه اتوبوس مدرسه تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بلوار خزر، بعد از یازدهم قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مدرسه تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس سفیر قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان
  چهل متری عبیدی، بین شهید جلال و پل شهید شوشتری
 • ایستگاه اتوبوس فاز 5 مطهری
  بلوار یاس، مطهری، بین بهشتی و چهاردهم
 • ایستگاه اتوبوس مروارید
  بلوار یاس، بین مروارید و مطهری
 • ایستگاه اتوبوس عبیدی
  بزرگراه آیت الله مهدوی کنی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 07 فروردین ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 07 فروردین ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه ندارد.
  neshan logo