info
عکس ایستگاه اتوبوس مدرسه
category

ایستگاه اتوبوس مدرسه محله شهرک دریا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مدرسه

ایستگاه اتوبوس مدرسه (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک دریا تهران و بزرگراه متوسلیان (فتح)، خزر، نرسیده به اروند رود واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله شهرک دریا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بازار میوه و تره بار شهرک دریا، مجموعه ورزشی شهرک دریا، داروخانه دکتر صفی الدین، مسجد الغدیر و بوستان شهرک دریا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مدرسه تهران

در شهر تهران، محله شهرک دریا ، ایستگاه اتوبوس مدرسه تهران قرار دارد. این ایستگاه اتوبوس در بزرگراه متوسلیان (فتح)، خزر، نرسیده به اروند رود قرار دارد. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مدرسه تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس سفیر قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مدرسه تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مدرسه واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان
  دکتر عبیدی، بین شهید جلال و پل شهید شوشتری
 • ایستگاه اتوبوس عبیدی
  بزرگراه آیت الله مهدوی کنی
 • ایستگاه اتوبوس منبع آب
  بلوار خزر، بین خزر 2 و 4
 • ایستگاه اتوبوس اول شهرک
  بلوار خزر، بین خزر 1 و 3
 • ایستگاه اتوبوس انتهای خزر
  خزر، بین خزر 21 و 23
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مدرسه اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مدرسه در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مدرسه ندارد.
  neshan logo