info
عکس ایستگاه اتوبوس منبع آب
category

ایستگاه اتوبوس منبع آب محله شهرک دریا، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس منبع آب

ایستگاه اتوبوس منبع آب (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک دریا تهران و بلوار خزر واقع شده است. این ایستگاه یکی از پنج ایستگاه اتوبوس در محله شهرک دریا تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی اداره راهنمایی و رانندگی منطقه 21، گنج نامه تهرانسر، نانوایی سنگکی، فیکس خودرو و لوازم التحریر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس منبع آب تهران

ایستگاه اتوبوس منبع آب تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شهرک دریا پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در بلوار خزر، بین خزر 2 و 4 واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس منبع آب تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس شبانه روزی شاهد قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده منبع آب واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مسجد پندیار
  شاهد، بین رجایی و هما
 • ایستگاه اتوبوس پارک
  دکتر عبیدی، بین نرگس دوم و دهم
 • ایستگاه اتوبوس کوثر
  دکتر عبیدی
 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  شاهد، رجایی، بین یازدهم و بهشتی
 • ایستگاه اتوبوس تره بار رجایی
  بلوار یاس، رجایی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس منبع آب اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس منبع آب در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس منبع آب ندارد.
  neshan logo