info
عکس ایستگاه اتوبوس کوثر
category

ایستگاه اتوبوس کوثر محله شهرک استقلال، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کوثر

ایستگاه اتوبوس کوثر (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان دکتر عبیدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و چهار ایستگاه اتوبوس در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بستنی سنتی صدیقی، مجموعه ورزشی استقلال، تیپاکس، لبنیات سنتی صدیقی و رستوران گلستان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوثر تهران

ایستگاه اتوبوس کوثر تهران در شهر تهران، محله شهرک استقلال و قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به دکتر عبیدی بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کوثر تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق مربوط به این ایستگاه اتوبوس را مشاهده کنید.

همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی آژانس ساحل واقع شده است.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس کوثر تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. در صورتیکه با هرگونه تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کوثر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک لاله
  بلوار یاس، رجایی، بین بیاتلو و لشکری
 • ایستگاه اتوبوس تره بار رجایی
  بلوار یاس، رجایی
 • ایستگاه اتوبوس اول شهرک
  بلوار خزر، بین خزر 1 و 3
 • ایستگاه اتوبوس مسجد پندیار)
  شاهد، بین خسرو پرویز و پندیار
 • ایستگاه اتوبوس تره بار
  شاهد، رجایی، بین یازدهم و بهشتی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کوثر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کوثر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کوثر ندارد.
  neshan logo