info
عکس ایستگاه اتوبوس دوم
category

ایستگاه اتوبوس دوم محله شهرک استقلال، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس دوم

ایستگاه اتوبوس دوم (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان چهل متری عبیدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از چهل و سه ایستگاه اتوبوس در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی داروسازی دکتر عبیدی، شرکت زرین جم مارینا، تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک میثم و مسعود و پست برق استقلال قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس دوم تهران

ایستگاه اتوبوس دوم تهران را می‌توانید در شهر تهران، محله شهرک استقلال پیدا کنید. این ایستگاه اتوبوس در چهل متری عبیدی، بین چهارم و دوم قرار گرفته است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس دوم تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

این ایستگاه اتوبوس، همچنین در نزدیکی آژانس شبانه روزی شاهد قرار گرفته است.

شما می‌توانید لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس دوم تهران، مدت زمان رسیدن به آن و اطلاعات دیگر را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده دوم واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارس خودرو
  لشگری
 • ایستگاه اتوبوس کوثر
  چهل متری عبیدی
 • ایستگاه اتوبوس پارک
  چهل متری عبیدی، بین نرگس دوم و دهم
 • ایستگاه اتوبوس دهم
  چهل متری عبیدی، بین نرگس دوم و دهم
 • ایستگاه اتوبوس کوهک
  لشگری، بعد از 15 خرداد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس دوم اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس دوم در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس دوم ندارد.
  neshan logo