عکس پست برق استقلال
مشاهده در نقشه نشان
category

پست برق استقلال (محله شهرک استقلال، تهران)

اداره و سازمان دولتی
5.0
1 رای
استان تهران تهران استان تهران، تهران، چهل متری عبیدی، بعد از لشگری

موقعیت پست برق استقلال در محله شهرک استقلال تهران را به همراه آدرس در نقشه نشان ببینید.

پست برق استقلال (اداره و سازمان دولتی) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان چهل متری عبیدی واقع شده است. این اداره یکی از یازده اداره و سازمان دولتی در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجموعه بازار گل و گیاه شهید لشکری، تعمیرگاه گیربکس اتوماتیک میثم و مسعود، پارکینگ عمومی، پست برق معنوی و ساختمان تانیر و تویوتا قرار گرفته است.
راه‌های ارتباطی

آدرس دقیق: استان تهران، تهران، چهل متری عبیدی، بعد از لشگری


سایر مراکز دولتی که در محدوده پست برق استقلال واقع شده‌اند:

آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط علی رضائیان7 (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 23 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی پست برق استقلال اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

شرکت مرکز موسسه اداره سازمان نهاد دولتی

آخرین بروزرسانی: سه شنبه 23 اسفند ماه 1401
کاربر گرامی،
اطلاعات درج‌شده در مورد پست برق استقلال در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه پست برق استقلال ندارد.
neshan logo