info
عکس امور ورزش شرکت ملی نفت ایران
category

امور ورزش شرکت ملی نفت ایران (محله شهرک استقلال، تهران)

اداره و سازمان دولتی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی امور ورزش شرکت ملی نفت ایران

امور ورزش شرکت ملی نفت ایران (اداره و سازمان دولتی) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان کنارگذر مهدوی کنی واقع شده است. این اداره یکی از یازده اداره و سازمان دولتی در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی باشگاه نفت تهرانسر تهران، فارما شیمی، داروسازی فارماشیمی، ورزشگاه صنعت نفت و خودپرداز بانک پاسارگاد قرار گرفته است.
سایر مراکز دولتی که در محدوده امور ورزش شرکت ملی نفت ایران واقع شده‌اند:

 • مؤسسه کوثر
  چهل متری عبیدی، بین شهید جلال و پل بهشتی
 • کمیته امداد امام خمینی
  تهرانسر، اسدی
 • آب و فاضلاب غرب استان تهران
  (5.0)
  تهرانسر، راسخ مهر، یکم
 • ناحیه 1 شهرداری منطقه 21
  (4.0)
  تهرانسر، دوم شرقی
 • پست برق استقلال
  (4.0)
  چهل متری عبیدی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط حبیب ترکمن (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی امور ورزش شرکت ملی نفت ایران اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد امور ورزش شرکت ملی نفت ایران در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه امور ورزش شرکت ملی نفت ایران ندارد.
  neshan logo