info
عکس بوستان عبیدی
category

بوستان عبیدی محله شهرک استقلال، تهران

درباره‌ی بوستان عبیدی

بوستان عبیدی (پارک) در محله شهرک استقلال تهران و بزرگراه آیت الله مهدوی کنی، لشگری واقع شده است. این بوستان یکی از هشت بوستان در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی شرکت تام ایران خودرو، ایران کلاچ، اتومکانیک میثم، شهرداری ناحیه 2 منطقه 21 و اسمارت اوکتان قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس بوستان عبیدی تهران

بوستان عبیدی تهران را می‌توانید در محله شهرک استقلال شهر تهران پیدا کنید. برای رفتن به این پارک باید به آدرس دقیق استان تهران، تهران، بزرگراه آیت الله مهدوی کنی، لشگری بروید. بوستان عبیدی تهران یکی از مکان‌های تفریحی پرطرفدار محله شهرک استقلال شهر تهران است. فست فودها و رستوران‌های خوبی در اطراف این پارک هستند که از میان آن‌ها می‌توان به رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن، اغذیه نشاط - شعبه مرکزی و رستوران نایب ساعی اشاره کرد. شما می‌توانید مراکز تفریحی دیگری مثل برج میلاد، برج میدان آزادی و پل طبیعت تهران را هم در محدوده بوستان عبیدی تهران پیدا کنید.

چطور به بوستان عبیدی تهران برویم؟

برای رفتن به این پارک می‌توانید از حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید و در کاهش آلودگی هوا موثر باشید. یکی از ایستگاه‌های اتوبوس در نزدیکی بوستان عبیدی تهران، ایستگاه اتوبوس مترو چیتگر پایانه دریاچه است. ایستگاه مترو چیتگر هم در نزدیکی این پارک قرار دارد. اپلیکیشن نشان در انتخاب بهترین مسیر رسیدن به این پارک به شما کمک می‌کند. با استفاده از نقشه نشان شما می‌توانید اطلاعات خوب دیگری هم به دست آورید. اطلاعاتی مانند لوکیشن دقیق بوستان عبیدی تهران روی نقشه، مسیریابی پیاده، با دوچرخه، با اتوبوس یا مترو و نظر کاربران دیگر در مورد این مکان را می‌توانید روی نشان ببینید.

در اینجا تصاویر این پارک را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم. آدرس دقیق و نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به بوستان عبیدی تهران را هم در ادامه می‌بینید. فراموش نکنید اگر به این پارک رفتید، حتماً نظرتان در مورد آن را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان به اشتراک بگذارید.

سایر پارک‌های که در محدوده بوستان عبیدی واقع شده‌اند:

 • پارک شهید کارور
  (3.0)
  لشگری
 • بوستان وین
  (4.3)
  بزرگراه لشگری، ساسان
 • بوستان رییسعلی دلواری
  (4.2)
  لشگری
 • بوستان سلامت بادران (شهید کارور)
  (4.6)
  بزرگراه آیت الله مهدوی کنی، لشگری
 • بوستان شقایق
  (4.0)
  بزرگراه آیت الله مهدوی کنی، حجازی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط آصف (شهریار سطح ۲ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی بوستان عبیدی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد بوستان عبیدی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه بوستان عبیدی ندارد.
  neshan logo