info
عکس ایستگاه اتوبوس کمربندی
category

ایستگاه اتوبوس کمربندی محله شهرک استقلال، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس کمربندی

ایستگاه اتوبوس کمربندی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان کنارگذر لشگری واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و چهار ایستگاه اتوبوس در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی گروه صنعتی رامک خودرو، شرکت ستاره ایران، شرکت تام ایران خودرو، املاک صنعتی فتح و شرکت آرین موتور تابان قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس کمربندی تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس کمربندی تهران است که در محله شهرک استقلال قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در لشگری، نرسیده به شانزدهم واقع شده است. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس کمربندی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. برای مشاهده لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس از نقشه آنلاین نشان کمک بگیرید.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو چیتگر قرار گرفته است.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس کمربندی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده کمربندی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مدرسه کمال الملک
  تهرانسر، یکم
 • ایستگاه اتوبوس دهم
  چهل متری عبیدی، بین نرگس دوم و دهم
 • ایستگاه اتوبوس تهرانسر
  لشگری، تقاطع تهرانسر
 • ایستگاه اتوبوس شهرک استقلال
  چهل متری عبیدی، بین سید مکارمی و سیزدهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس کمربندی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس کمربندی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس کمربندی ندارد.
  neshan logo