info
عکس ایستگاه اتوبوس تهرانسر
category

ایستگاه اتوبوس تهرانسر محله باشگاه نفت، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس تهرانسر

ایستگاه اتوبوس تهرانسر (ایستگاه اتوبوس) در محله باشگاه نفت تهران و خیابان کنارگذر لشگری واقع شده است. این ایستگاه یکی از شش ایستگاه اتوبوس در محله باشگاه نفت تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند شهربازی بوستان نرگس و مرکز خرید الهام و همچنین نمایندگی سایپا ناصر معالج، پمپ بنزین 221، قنادی عمه عادله، مجموعه ورزشی فتح و بوستان رییسعلی دلواری قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس تهرانسر

ایستگاه اتوبوس تهرانسر را می‌توانید در شهر تهران، محله باشگاه نفت پیدا کنید. آدرس این ایستگاه اتوبوس لشگری، تقاطع تهرانسر است. شما می‌توانید از طریق خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس تهرانسر عبور می‌کنند، به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

از طرف دیگر، این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تهرانسر تاکسی قرار دارد.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس تهرانسر مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده تهرانسر واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس کوی نصر
  ولیعصر، بعد از نصر
 • ایستگاه اتوبوس کمربندی
  لشگری، بین دکتر عبیدی و شانزدهم
 • ایستگاه اتوبوس پادگان
  چوگان
 • ایستگاه اتوبوس بانک ملی
  تهرانسر، بین گیتی نما و دوازدهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس تهرانسر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس تهرانسر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس تهرانسر ندارد.
  neshan logo