info
عکس ایستگاه اتوبوس پارس خودرو
category

ایستگاه اتوبوس پارس خودرو محله شهرک استقلال، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس پارس خودرو

ایستگاه اتوبوس پارس خودرو (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان کنارگذر لشگری واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و چهار ایستگاه اتوبوس در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مدیریت بازرسی گروه سایپا، اداره تحویل پارس خودرو، بانک صادرات، شهاب خودرو و بانک صادرات شعبه شهاب خودرو قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس پارس خودرو تهران

یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران، ایستگاه اتوبوس پارس خودرو تهران است که در محله شهرک استقلال قرار گرفته است. این ایستگاه اتوبوس در لشگری قرار دارد. خط‌‌های اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس پارس خودرو تهران عبور می‌کنند که شما می‌توانید از طریق آن‌ها به نقاط مختلف تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

ایستگاه مترو چیتگر نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این ایستگاه اتوبوس می‌باشد.

مسیریاب نشان به شما کمک می‌کند تا اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق ایستگاه اتوبوس پارس خودرو تهران و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط مربوط به این ایستگاه با تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت نظرات ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده پارس خودرو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس بسیج
  دکتر عبیدی
 • ایستگاه اتوبوس دوم
  دکتر عبیدی، بین چهارم و دوم
 • ایستگاه اتوبوس استقلال
  لشگری
 • ایستگاه اتوبوس مینو
  لشگری
 • ایستگاه اتوبوس رنگین
  لشگری، بین لوله پروفیل پارس و لقمان حکیم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس پارس خودرو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس پارس خودرو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس پارس خودرو ندارد.
  neshan logo