info
عکس ایستگاه اتوبوس شهر خودرو
category

ایستگاه اتوبوس شهر خودرو محله شهرک استقلال، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس شهر خودرو

ایستگاه اتوبوس شهر خودرو (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان کنارگذر لشگری واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و چهار ایستگاه اتوبوس در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجموعه بازار گل و گیاه شهید لشکری و همچنین تعمیرگاه مرکزی شماره 3 و اداره تحویل شماره 2 - کرمان موتور، شهر خودرو، نمایندگی ۱۷۱۵ زارعی، کرمان موتور، بانک صادرات شعبه شهاب خودرو و بانک صادرات قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس شهر خودرو تهران

ایستگاه اتوبوس شهر خودرو تهران یکی از ایستگاه‌های اتوبوس شهر تهران است که در محله شهرک استقلال قرار گرفته است. آدرس این ایستگاه اتوبوس لشگری، بعد از نخ زرین است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس شهر خودرو تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس، ایستگاه مترو چیتگر قرار گرفته است. همچنین این ایستگاه اتوبوس در نزدیکی تاکسی سرویس استقلال واقع شده است.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس شهر خودرو تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که از آن عبور می‌کنند، تغییری مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده شهر خودرو واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس مترو چیتگر پایانه دریاچه
  بلوار علیمرادی، نسیم دوم
 • ایستگاه اتوبوس مترو چیتگر شهرک دانشگاه تهران
  بلوار علیمرادی، نسیم دوم
 • ایستگاه اتوبوس شهرک استقلال
  چهل متری عبیدی، بین سید مکارمی و سیزدهم
 • ایستگاه اتوبوس مترو چیتگر تخلیه
  بلوار علیمرادی، نسیم دوم
 • ایستگاه اتوبوس مینو
  لشگری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس شهر خودرو اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس شهر خودرو در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس شهر خودرو ندارد.
  neshan logo