info
عکس ایستگاه اتوبوس بسیج
category

ایستگاه اتوبوس بسیج محله شهرک استقلال، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس بسیج

ایستگاه اتوبوس بسیج (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان دکتر عبیدی واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و چهار ایستگاه اتوبوس در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کاسپین اسانبر پارس، شرکت پیشتازان صنعت فراز ارتباط (پردیس فناوری)، ایستگاه اتوبوس هشتم و شرکت تولیدی کشباف صفا قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس بسیج تهران

در شهر تهران، محله شهرک استقلال ، ایستگاه اتوبوس بسیج تهران قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به دکتر عبیدی بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس بسیج تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس را در نقشه آنلاین نشان ببینید.

همچنین تاکسی سرویس سفیر را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده بسیج واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارس خودرو
  لشگری
 • ایستگاه اتوبوس بیمارستان
  دکتر عبیدی، بین شهید جلال و پل شهید شوشتری
 • ایستگاه اتوبوس اول عبیدی
  دکتر عبیدی، بین دستغیب و بهشتی
 • ایستگاه اتوبوس کوهک
  لشگری، بعد از 15 خرداد
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس بسیج اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس بسیج در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس بسیج ندارد.
  neshan logo