info
عکس شرکت پیشتازان صنعت فراز ارتباط
category

شرکت پیشتازان صنعت فراز ارتباط محله شهرک استقلال، تهران

شرکت خصوصی
3.7
3 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی شرکت پیشتازان صنعت فراز ارتباط

شرکت پیشتازان صنعت فراز ارتباط (شرکت خصوصی) در محله شهرک استقلال تهران و خیابان چهل متری عبیدی واقع شده است. این شرکت یکی از 100 شرکت خصوصی در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کاسپین اسانبر پارس، شرکت مانی، ایستگاه اتوبوس بسیج و شرکت تکدانه قرار گرفته است.
سایر شرکت‌های که در محدوده شرکت پیشتازان صنعت فراز ارتباط واقع شده‌اند:

 • شرکت بارک
  چهل متری عبیدی، دستغیب
 • نمایشگاه ماشین آلات دارویی شیمی داروی میخک
  لشگری
 • تام ایران خودرو
  لشگری
 • شرکت ایران خرم
  بزرگراه لشگری، شانزدهم، یکم، بین بن بست دوم و چهاردهم
 • شرکت رازک
  لشگری
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط KMPA (شهریار سطح ۷ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی شرکت پیشتازان صنعت فراز ارتباط اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد شرکت پیشتازان صنعت فراز ارتباط در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه شرکت پیشتازان صنعت فراز ارتباط ندارد.
  neshan logo