info
عکس ایستگاه اتوبوس اپارک
category

ایستگاه اتوبوس اپارک محله شهرک استقلال، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس اپارک

ایستگاه اتوبوس اپارک (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک استقلال تهران و بزرگراه شهید فهمیده واقع شده است. این ایستگاه یکی از سی و چهار ایستگاه اتوبوس در محله شهرک استقلال تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی پلیس راه آزادراه تهران کرج، نمازخانه میان راهی چیتگر و پل عابر پلیس راه قرار گرفته است. با توجه به نزدیکی این ایستگاه به ایستگاه مترو چیتگر، برای دسترسی راحت‌تر و کمک به داشتن هوایی پاک‌تر، می‌توانید از وسایل حمل و نقل عمومی برای مراجعه به آن استفاده کنید.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس اپارک تهران

ایستگاه اتوبوس اپارک تهران در شهر تهران، محله شهرک استقلال و قرار دارد. آدرس این ایستگاه اتوبوس بزرگراه شهید فهمیده است. برای دسترسی به نقاط مختلف تهران، می‌توانید از خطوط اتوبوسی که از ایستگاه اتوبوس اپارک تهران عبور می‌کنند، استفاده کنید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

ایستگاه مترو چیتگر در نزدیکی این ایستگاه اتوبوس قرار دارد.

با کمک مسیریاب نشان، شما می‌توانید اطلاعات کاملی مانند لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس و مدت زمان رسیدن به آن را به دست آورید. اگر در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوط اتوبوس مربوط به آن با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً برای ما کامنت بگذارید و ما را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده اپارک واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس رنگین
  لشگری، بین لوله پروفیل پارس و لقمان حکیم
 • ایستگاه اتوبوس استقلال
  لشگری
 • ایستگاه اتوبوس نخ زرین
  لشگری، تقاطع نخ زرین
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس اپارک اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس اپارک در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس اپارک ندارد.
  neshan logo