info
عکس ایستگاه اتوبوس مروارید
category

ایستگاه اتوبوس مروارید محله تهرانسر شرقی، تهران

ایستگاه اتوبوس
3.0
1 رای
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مروارید

ایستگاه اتوبوس مروارید (ایستگاه اتوبوس) در محله تهرانسر شرقی تهران و بلوار یاس واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله تهرانسر شرقی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی سایپا یدک خیری، کباب تابه ای حاج حسین، اتو سرویس کار سرویسمن، فروشگاه روغن موتور ملت و تعمیرگاه المپیک پرویز قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مروارید تهران

در شهر تهران، محله تهرانسر شرقی ، ایستگاه اتوبوس مروارید تهران قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار یاس، بین مروارید و مطهری بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مروارید تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین آژانس شبانه روزی شاهد را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مروارید تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مروارید واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس پارک
  دکتر عبیدی، بین نرگس دوم و دهم
 • ایستگاه اتوبوس کوثر
  دکتر عبیدی
 • ایستگاه اتوبوس انتهای خزر
  خزر، بین خزر 21 و 23
 • ایستگاه اتوبوس مسجد پندیار)
  شاهد، بین خسرو پرویز و پندیار
 • ایستگاه اتوبوس مسجد پندیار
  شاهد، بین رجایی و هما
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مروارید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مروارید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مروارید ندارد.
  neshan logo