info
عکس ایستگاه اتوبوس مروارید
category

ایستگاه اتوبوس مروارید (محله تهرانسر شرقی، تهران)

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس مروارید

ایستگاه اتوبوس مروارید (ایستگاه اتوبوس) در محله تهرانسر شرقی تهران و بلوار یاس واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست و دو ایستگاه اتوبوس در محله تهرانسر شرقی تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کباب تابه ای حاج حسین، سایپا یدک خیری، اتو سرویس کار سرویسمن، بقالی نصرت و سوپر مارکت فاز 5 قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس مروارید تهران

در شهر تهران، محله تهرانسر شرقی ، ایستگاه اتوبوس مروارید تهران قرار دارد. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بلوار یاس، بین مروارید و مطهری بروید. خطوط اتوبوس مختلفی از ایستگاه اتوبوس مروارید تهران عبور می‌کنند که به وسیله آن‌ها می‌توانید به نقاط مختلف تهران بروید. لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس در نقشه آنلاین نشان مشخص شده است.

همچنین آژانس شبانه روزی شاهد را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

مسیریاب نشان اطلاعات کاملی از ایستگاه اتوبوس مروارید تهران مانند لوکیشن دقیق آن و مدت زمان رسیدن به آنجا را به شما نشان می‌دهد. در صورتیکه در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، با هرگونه تغییری مواجه شدید، حتماً در قسمت کامنت ما و دیگر کاربران را از این تغییر باخبر کنید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده مروارید واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس صدف
  شاهد، بعد از هما
 • ایستگاه اتوبوس پارک
  چهل متری عبیدی، بین نرگس دوم و دهم
 • ایستگاه اتوبوس کوثر
  چهل متری عبیدی
 • ایستگاه اتوبوس انتهای خزر
  خزر، بین بیست و یکم و بیست و سوم
 • ایستگاه اتوبوس مسجد پندیار)
  شاهد، بین خسرو پرویز و پندیار
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار دوشنبه 12 تیر ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس مروارید اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 12 تیر ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس مروارید در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس مروارید ندارد.
  neshan logo