info
عکس سالن زیبایی نفیس
category

سالن زیبایی نفیس محله تهران پارس، تهران

سالن آرایش و زیبایی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی سالن زیبایی نفیس

سالن زیبایی نفیس (سالن آرایش و زیبایی) در محله تهران پارس تهران و خیابان رشید 115 واقع شده است. این سالن یکی از شصت و شش سالن آرایش و زیبایی در محله تهران پارس تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مجتمع تجاری تندیس و همچنین پیتزا کندیک، سالن ماساژ ژیناسا، سالن زیبایی گیوا شعبه تهرانپارس، کافه - بار ژوزک تهرانپارس و آموزشگاه رانندگی امیر قرار گرفته است.
سایر سالن‌های زیبایی که در محدوده سالن زیبایی نفیس واقع شده‌اند:

 • سالن زیبایی گل آرا
  بلوار خوشوقت، فرجام شرقی، بین گلشنی 117 و آهنی آمینه 119
 • سالن خالکوبی تهرانپارس
  بلوار خوشوقت، 154 شرقی
 • سالن زیبایی یاس
  بزرگراه باقری، شهید برادران احد زاده، بین صابری و احمدیان
 • سالن زیبایی ب.ب (رزرو آنلاین)
  بزرگراه باقری، فرجام شرقی، بین پل فرجام و گلشنی 117
 • زیبایی آرام آقایی
  بزرگراه باقری، جانبازان شرقی(گلبرگ شرقی)، بین عطایی و جانبازان
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار پنجشنبه 18 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی سالن زیبایی نفیس اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: پنجشنبه 18 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد سالن زیبایی نفیس در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه سالن زیبایی نفیس ندارد.
  neshan logo