info
عکس کافه فنجان برتر
category

کافه فنجان برتر محله پستک، رشت

درباره‌ی کافه فنجان برتر

کافه فنجان برتر (کافی‌شاپ) در محله پستک رشت و خیابان استاد معین واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از هفت کافی‌شاپ در محله پستک رشت می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی کافه چی، رستورانچی Restooranchii، کبابی و کله پزی محمود، مسجدالمهدی استاد معین و قبرستان قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ کافه فنجان برتر رشت

برای رفتن به کافی شاپ کافه فنجان برتر رشت باید به شهر رشت محله پستک بروید. اگر به دنبال آدرس دقیق این کافی شاپ هستید، به استان گیلان، رشت، بلوار گلایل، بلوار استاد معین، بین میرزاده و گلها بروید.

کافی شاپ کافه فنجان برتر رشت یکی از کافی شاپ‌های محبوب محله پستک است. از جمله فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگر در اطراف این کافی شاپ می‌توانیم به رستوران شور کولی، رستوران رازقی، رستوران شکم الملوک، رستوران بزرگ محرم و رستوران حاج حسین اشاره کنیم.

چطور به کافی شاپ کافه فنجان برتر رشت برویم؟

برای رفتن به کافی شاپ کافی شاپ کافه فنجان برتر رشت می‌توانید از اتوبوس‌هایی که در ایستگاه اتوبوس سمیه 134 توقف دارند، استفاده کنید. شما می‌توانید بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ کافه فنجان برتر رشت را از طریق اپلیکیشن نشان پیدا کنید. نشان اطلاعات خوب و کاملی در اختیار شما قرار می‌دهد. مثلاً آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ، اطلاعاتی هستند که می‌توانید در نشان ببینید.

در ادامه شما می‌توانید تصاویری از کافی شاپ کافه فنجان برتر رشت به همراه نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها به آن را مشاهده کنید. اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را در قسمت کامنت با ما و کاربران نشان در میان بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده کافه فنجان برتر واقع شده‌اند:

 • کافه آرتا
  سیزدهم، استاد معین، کوچه 25
 • کافه پلاس
  بلوار سمیه، 133
 • کافه دیار
  استاد معین، بین خیابان 165 و 167
 • دلاتو کافه
  بلوار گیلان
 • قهوه آفریقا
  بلوار گیلان، خیابان 179، بین 20 متری گاز و کوچه شانزدهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط سید مجید فیاض (شهریار سطح ۸ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافه فنجان برتر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافه فنجان برتر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافه فنجان برتر ندارد.
  neshan logo