info
عکس کافه شعر
category

کافه شعر محله پونک، تهران

درباره‌ی کافه شعر

کافه شعر (کافی‌شاپ) در محله پونک تهران و بلوار میرزا بابایی واقع شده است. این کافی‌شاپ یکی از شصت و شش کافی‌شاپ در محله پونک تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان نگین نیکان (در حال احداث) و مرکز خرید بوستان و همچنین فروشگاه زنجیره ای شهروند، رستوران دیس، فست فود هایدا، شهر کتاب بوستان و مسجد امام علی (ع) قرار گرفته است.

اطلاعات، تلفن و آدرس کافی شاپ کافه شعر تهران

کافی شاپ کافه شعر تهران در شهر تهران محله پونک قرار دارد. برای رسیدن به این کافی شاپ باید به آدرس دقیق استان تهران، تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، بلوار میرزا بابایی بروید.

کافی شاپ کافه شعر تهران را می‌توان یکی از کافی ‌شاپ‌های محبوب محله پونک دانست. فست فودها، رستوران‌ها و کافی ‌شاپ‌های دیگری مانند رستوران و چلوکبابی مسلم، رستوران شاندیز جردن و اغذیه نشاط - شعبه مرکزی هم در اطراف این کافی شاپ قرار دارند.

چطور به کافی شاپ کافه شعر تهران برویم؟

خوب است بدانید که ایستگاه اتوبوس سردار جنگل در نزدیکی کافی شاپ کافه شعر تهران قرار دارد. اپلیکیشن مسیریاب نشان بهترین مسیر رسیدن به کافی شاپ کافه شعر تهران را به شما نشان می‌دهد. علاوه بر مسیریابی بهتر، نشان اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می‌دهد. از جمله اطلاعاتی که در اپلیکیشن نشان می‌توانید ببینید، آدرس دقیق، شماره تلفن، آدرس وب‌سایت و اینستاگرام، ساعت کاری، مسیریابی با اتوبوس یا مترو و نظر دیگر کاربران در مورد این کافی شاپ است.

در اینجا می‌توانید تصاویر کافی شاپ کافه شعر تهران و ایستگاه‌های نزدیک آن را ببینید. به یاد داشته باشید اگر به این کافی شاپ مراجعه کردید، حتماً نظر خودتان را برای ما کامنت بگذارید.

سایر کافی‌شاپ‌های که در محدوده کافه شعر واقع شده‌اند:

 • کافه سنتی شادو
  بزرگراه ستاری، مخبری، ایران زمین شمالی، بهشت دوم
 • کافه رستوران شادو
  بزرگراه ستاری، مخبری، سردار جنگل، نرسیده به بلوار میرزا بابایی
 • کافه سبز گمرون
  بزرگراه آبشناسان، سردار جنگل
 • کافه وود
  بزرگراه اشرفی اصفهانی، باغچه پونک
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط عجم (شهریار سطح ۴ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی کافه شعر اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد کافه شعر در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه کافه شعر ندارد.
  neshan logo