info
عکس ایستگاه اتوبوس صبحی
category

ایستگاه اتوبوس صبحی محله شهرک مخابرات، تهران

درباره‌ی ایستگاه اتوبوس صبحی

ایستگاه اتوبوس صبحی (ایستگاه اتوبوس) در محله شهرک مخابرات تهران و خیابان ذبیحی واقع شده است. این ایستگاه یکی از بیست ایستگاه اتوبوس در محله شهرک مخابرات تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند آدرنالین پارک GMAX، بام سعادت آباد و مجتمع تجاری بهرود و همچنین سوپر مارکت آراز دریانی، لبنیات سنتی یزدی، دامینو سپهر فرتاک، مجتمع مسکونی فرهنگ 2 و ایستگاه اتوبوس میدان هنر قرار گرفته است.

اطلاعات، آدرس و لوکیشن ایستگاه اتوبوس صبحی تهران

آدرس ایستگاه اتوبوس صبحی تهران، شهر تهران، محله شهرک مخابرات است. برای رسیدن به این ایستگاه اتوبوس باید به بزرگراه یادگار امام، جوریکی، ذبیحی، بین شهریار و میدان هنر بروید. خطوط اتوبوس زیادی از ایستگاه اتوبوس صبحی تهران عبور می‌کنند و شما می‌توانید از طریق این ایستگاه به نقاط مختلفی از تهران دسترسی داشته باشید. در نقشه آنلاین نشان، لوکیشن دقیق این ایستگاه اتوبوس مشخص شده است.

همچنین تاکسی بوعلی را می‌توانید در محدوده این ایستگاه اتوبوس پیدا کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیقی از لوکیشن ایستگاه اتوبوس صبحی تهران و مدت زمان رسیدن به آن را از طریق مسیریاب نشان به دست آورید. اگر تغییری در محل این ایستگاه اتوبوس یا خطوطی که به آن رفت‌وآمد می‌کنند، مشاهده کردید، حتماً در قسمت نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

سایر ایستگاه‌های اتوبوس که در محدوده صبحی واقع شده‌اند:

 • ایستگاه اتوبوس الموت
  بزرگراه یادگار امام، ایثارگران شمالی، فیروزی، بین الموت و الوند
 • ایستگاه اتوبوس کوهسار پنجم
  بزرگراه یادگار امام، ایثارگران شمالی، فیروزی، بین کوهسار ششم و کوهسار پنجم
 • ایستگاه اتوبوس تامین اجتماعی
  بزرگراه یادگار امام، ایثارگران شمالی، فیروزی، کوهستان، بین کوهپایه سوم و کوهسار دهم
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار سه شنبه 22 اسفند ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. این به‌روزرسانی توسط کاربران نشان انجام شده است.(چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی ایستگاه اتوبوس صبحی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 22 اسفند ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد ایستگاه اتوبوس صبحی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه ایستگاه اتوبوس صبحی ندارد.
  location استان تهران، تهران، بزرگراه یادگار امام، جوریکی، ذبیحی، بین شهریار و میدان هنر
  ثبت نظر و تصویر
  neshan logo