info
عکس آبمیوه بستنی
category

آبمیوه بستنی محله دانشگاه تهران، تهران

بستنی و آبمیوه فروشی
افزودن تصویر افزودن عکس برای این مکان

درباره‌ی آبمیوه بستنی

آبمیوه بستنی (بستنی و آبمیوه فروشی) در محله دانشگاه تهران تهران و خیابان فلسطین واقع شده است. این مکان یکی از شش آبمیوه و بستنی در محله دانشگاه تهران تهران می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان پارس، موزه هنرهای معاصر فلسطین و مرکز کامپیوتر ایران و همچنین سینما فلسطین، خدمات پس از فروش آواژنگ، کافه نخلستان، خانه وارطان و مسجد امام صادق (ع) قرار گرفته است.
سایر فروشگاه‌های که در محدوده آبمیوه بستنی واقع شده‌اند:

 • بستنی آبمیوه آوان
  ولیعصر، ارژنگ، بین معظم و میدان ولیعصر
 • ویتامینه حیدر بابا
  (5.0)
  انقلاب اسلامی
 • آبمیوه و بستنی جویس لند
  (4.0)
  ولیعصر، بین صومعه سرا و مینو
 • آبمیوه شهر
  (4.0)
  انقلاب اسلامی، ولیعصر
 • بستنی نیتروژن
  (2.0)
  ولیعصر، صدیقی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط پسرحاجی (شهریار سطح ۱۰ نشان) در تاریخ چهارشنبه 17 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی آبمیوه بستنی اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: چهارشنبه 17 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد آبمیوه بستنی در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه آبمیوه بستنی ندارد.
  neshan logo