info
عکس خودپردازبانک تجارت
category

خودپردازبانک تجارت محله ابن سینا، یزد

درباره‌ی خودپردازبانک تجارت

خودپردازبانک تجارت (خودپرداز) در محله ابن سینا یزد و بلوار ابن سینا، بلوار شهید قندی واقع شده است. این دستگاه خودپرداز یکی از پنج خودپرداز در محله ابن سینا یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان اطفال دکتر مسعودی و همچنین مرکز تحقیقات مواد معدنی ایران - یزد، باشگاه پرورش اندام و کراسفیت پایا، مسجد امام حسین (ع)، کافه لکستان و بانک تجارت قرار گرفته است.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپردازبانک تجارت واقع شده‌اند:

 • خودپرداز بانک گردشگری
  بلوار ابن سینا، بعد از میدان ابن سینا
 • خودپرداز بانک رفاه کارگران
 • عابر بانک سپه
  بلوار پاسداران، بین پاسداران 17 و بلوار یاسین
 • خودپردازبانک ملی
  بلوار شهید قندی، دکتر مجیبیان
 • خودپرداز بانک صادرات
  (5.0)
  بلوار صیاد شیرازی، بلوار شهید قندی
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط ایزدی (شهریار سطح ۵ نشان) در تاریخ سه شنبه 16 آبان ماه 1402 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپردازبانک تجارت اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: سه شنبه 16 آبان ماه 1402
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپردازبانک تجارت در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپردازبانک تجارت ندارد.
  neshan logo