info
عکس خودپرداز (بانک رفاه کارگران)
category

خودپرداز (بانک رفاه کارگران) (محله ابن سینا، یزد)

درباره‌ی خودپرداز (بانک رفاه کارگران)

خودپرداز (بانک رفاه کارگران) (خودپرداز) در محله ابن سینا یزد واقع شده است. و به‌صورت شبانه‌روزی به مراجعه‌کنندگان خدمات ارائه می‌دهد این دستگاه خودپرداز یکی از پنج خودپرداز در محله ابن سینا یزد می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی بیمارستان شهید صدوقی و همچنین پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی بقایی پور، داروخانه دکتر حبیبی نیا، خودپرداز بانک ملت، بانک رفاه کارگران شعبه ابن سینا و بیمارستان زنان کوثر قرار گرفته است.
سایر دستگاه‌های خودپرداز که در محدوده خودپرداز (بانک رفاه کارگران) واقع شده‌اند:

 • خودپردازبانک تجارت
  بلوار صیاد شیرازی، جواد الائمه
 • خودپرداز مسکن
  بلوار شهید قندی، شهید قندی 18
 • خودپرداز بانک گردشگری
  بلوار ابن سینا، بعد از میدان ابن سینا
 • خودپردازبانک ملی
  بلوار شهید قندی، دکتر مجیبیان
 • خودپرداز بانک رفاه کارگران
 • آدرس، اطلاعات و موقعیت مکانی این مکان آخرین بار توسط بامشاد (شهریار سطح ۶ نشان) در تاریخ دوشنبه 22 اسفند ماه 1401 در اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بررسی و به‌روز شده‌اند. (چنانچه در اطلاعات ثبت‌شده یا موقعیت جغرافیایی خودپرداز (بانک رفاه کارگران) اشکالی مشاهده کردید می‌توانید از طریق اپلیکیشن نشان نسبت به گزارش این اشکال اقدام کنید تا پس از بررسی نسبت به اصلاح آن اقدام شود)

  آخرین بروزرسانی: دوشنبه 22 اسفند ماه 1401
  کاربر گرامی،
  اطلاعات درج‌شده در مورد خودپرداز (بانک رفاه کارگران) در این صفحه براساس اطلاعات موجود در نقشه و مسیریاب نشان می‌باشد. لطفاً برای تماس با مالک یا دست‌اندرکاران مجموعه فوق از اطلاعات تماس مندرج در اطلاعات بالا استفاده کنید. اطلاعات تماسی که در انتهای این صفحه آورده شده‌اند مربوط به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان بوده و ارتباطی با مجموعه خودپرداز (بانک رفاه کارگران) ندارد.
  neshan logo